| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, wegbouw,betonbreken |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 27 L/S |
| Lange | 575mm |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Toepassing | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.40-0.63 Mpa |
| Keyword | Airbreaker hamer |