| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Crawler Water Well Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 76KW |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsmachine,waterputboringsapparatuur |
| Vermogen ((w) | 85 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 300 meter |