| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Motorvermogen | 239KW |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Luchtcompressormachine, Dieselluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Luchtcompressormachine, Dieselluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressor machine, draagbare luchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressor machine, draagbare luchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Trailer Mounted Water Well Drilling Rigs |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |