| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
|---|---|
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 150 meter |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Product Name | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen ((w) | 3.8KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 20 tot 30 meter |
| Boringdiameter | 50-115 mm |
| Product Name | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Applicatie | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Applicatie | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |