| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Stationair |
| Motorvermogen | 239KW |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Stationair |
| Motorvermogen | 239KW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Stationair |
| Motorvermogen | 239KW |