| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Stationair |
| Motorvermogen | 239KW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 73KW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsapparatuur |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 85 kW |
| Boordiepte | 300m |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Motorvermogen | 239KW |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Luchtcompressormachine, Dieselluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Luchtcompressormachine, Dieselluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressor machine, draagbare luchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressor machine, draagbare luchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |