| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Nominale snelheid | 2200rpm |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Werkdruk | 20 bar |