| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Productnaam | Kernboormachine |
|---|---|
| naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | Geologische prospectie |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Stroomtype | Diesel |
| Productnaam | Industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorkracht | 18,5 kW/25 pk |
| Luchtlevering | 3.2m3/min |
| Productnaam | Industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorkracht | 18,5 kW/25 pk |
| Luchtlevering | 3.2m3/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |