| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 300500m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 600 meter |
| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 600 meter |
| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 600 meter |
| Product name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 600 meter |
| Product Naam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 180m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 180m |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 180m |
| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 180m |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motormerk | XICHAI |