| Productnaam | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Productnaam | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Productnaam | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Product name | hydraulic core drilling rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | Draagbare boormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Motor | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | De geologische Installatie van de Kernboring |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |
| Naam van het product | Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| Vermogen ((w) | 74kw |
| Boordiepte | 300 meter |
| Boringdiameter | 325 mm |