| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Machtstype | Elektrisch |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 10 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boordiepte | 10M |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, diep goed boormateriaal |
| Toepassing | waterput booreiland mobiel booreiland, boorput |
| Machtstype | diesel |
| Gebruik | Waterput |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, Bronwater Boormateriaal |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 73KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 92KW |
| Het boren diepte | 300M |
| Boordiameter | 140350mm |