| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Luchtcompressormachine,mijnschroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Dieselmotor | YUCHAI |
| Motorvermogen | 191kw |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |
| Productnaam | Tricone Boorbeetje |
|---|---|
| Type | Boorbeetje |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | tricone rolbeetje |
| Gebruik | Goed boren, ertsontgieting, olie, kolenwinning / PCD geïmpregneerde diamantverkenning PDC -bits |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |