| Productnaam | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnels, boorputten, mijnbouwprojecten, bouwwerkzaamheden |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren |
| motor | WEICHAI |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Boordiameter | 115150mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Macht | 194kw |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Boordiameter | 115150mm |
| Het boren diepte | 30m |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |