| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Naam van het product | Pile Driver, Pile Driver Machine, Kleine Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische statische stapelchauffeur, mini stapelchauffeur, stapelchauffeur |
| Toepassing | Installatie van de beveiligingsrail, bouw van de snelweg, bouw van de ingenieursbasis. |
| Voordelen | Snelle snelheid van de stapel, hoge boorefficiëntie |
| Kenmerken | Hoge prestaties |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Roterende schroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Dieselmotor | YUCHAI |
| Motorvermogen | 191kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Applicatie | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Roterende schroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Dieselmotor | YUCHAI |
| Motorvermogen | 191kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 240kw |
| Geschatte werkende druk | 10.3 ((150) bar ((psi) |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | de pneumatische machine van de rotsboor |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |