| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Werkdruk | 20 bar |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 18m3/min |
| Werkdruk | 17Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 25 bar |
| Air End | Tweefasencompressor |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Sollicitatie | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.40-0.63 Mpa |
| Keyword | Airbreaker hamer |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motormerk | XICHAI |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |