| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Yuchai |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 60 kW |
| Productnaam Boormachine | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Het boren diepte | 2.46m |
| Naam van het product | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 3264mm |
| Productnaam | Top hamerboorinstallatie, rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Mijnbouwboorplatform,Hydraulisch boorplatform |
| Stroomtype | Diesel |
| Power (W) | 60 kW bij 2200 tpm |
| Boordiameter | 40-100 mm |
| Naam van het product | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 122 kW/142 kW |
| Boringdiameter | 45-102 mm, 45-64 mm |