| Naam van het product | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 122 kW/142 kW |
| Boringdiameter | 45-102 mm, 45-64 mm |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Machtstype | Elektrisch |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 179kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | De hoogste Installatie van de Hamerboor |
| Machinetype | Boormateriaal |
| Toepassing | Rotsboren, ertswinning, mijn, boorgaten |
| Voordeel | Hoge prestaties, snelle opnamesnelheid en goede slijtvastheid |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
|---|---|
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
| naam | Emmer booreiland |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Boordiameter | 80-100 mm |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Liftmacht | 9600N |
| Motorvermogen | 4kw |
| Naam van het product | Booreiland |
|---|---|
| Naverkoopservice | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| naam | Emmer booreiland |
| Machtstype | Elektrisch |
| Kracht | 4kw |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Boordiameter | 60-80mm |
| Het boren diepte | 15m |