| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| naam | DE INSTALLATIE VAN DE ROTSboring |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts, waterput |
| Functie | Hydraulisch regelen, lichtgewicht hoog boorefficiëntie |
| Boordiameter | 5080mm |
| Productnaam | Boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | DTH-boorinstallatie / horizontaal gestuurde boormachine |
| Motortarief | 15 kW |
| Luchtverbruik | 9-12 m/min |
| gat diameter | 90160mm |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boring rig,Multifunction Hydraulic Drilling Rig,Core drilling rig |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Naam van het product | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Type | De Installatie van de kernboring |
| Naam van het product | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
|---|---|
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Type | Kernboormachine |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |