| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Type | Kernboormachine |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine, |
|---|---|
| Naam | Draagbare boormachine voor kernboringen,hydraulische boormachine voor kernboringen |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Productnaam | diamantenkernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Kernboormachine, Kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Productnaam | Kernboormachine, kernboormachine, kernboorapparatuur |
|---|---|
| Naam | Tunnelboormachine, hydraulische kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | kernmonsterboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | Kern die Rig Machine boren |
|---|---|
| Naam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | De geologische Installatie van de Kernboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Productnaam | Kernboormachine,Hydraulische boormachine |
|---|---|
| Naam | Boringsinrichting voor de bemonstering van de kern |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Boringdiepte | 700m |
| Product Name | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 600 meter |
| Product Name | Crawler-boorapparaat |
|---|---|
| Type stroom | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |