| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,7 m3/min |
| Motorvermogen | 5.5KW/7.5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | De Luchtcompressor van de hoge drukschroef |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Vaststaande schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motormerk | XICHAI |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 41 kW |
| Motormerk | XICHAI |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |