| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motor | Dieselmotor |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Boringpijpdia | 76 mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Motor | Yuchai |
| Stroomtype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Hydraulic Water Well Drill Rig |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de waterboring |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 60kw |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Grote boorinstallaties voor waterputten |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boringdiameter | 100-305 mm |
| De diameter van de boorstaaf | 50 mm |