| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Motorvermogen | 239KW |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Luchtcompressormachine, Dieselluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 239KW |
| Luchtverbruik | 24 m3/min |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |
| Productnaam | Industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorkracht | 18,5 kW/25 pk |
| Luchtlevering | 3.2m3/min |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Roterende schroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Dieselmotor | YUCHAI |
| Motorvermogen | 191kw |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |