| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Naam van het product | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit van de brandstoftank | 360L |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Waterput luchtcompressor machine |
| Koelmethode | Beide Lucht/water Beschikbare Koelen |
| Toepassing | Waterput |
| Motormerk | YUCHAI |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De Luchtcompressor van de hoge drukschroef |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |