| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,55 m3/min |
| Motorvermogen | 4KW/5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 00,7 m3/min |
| Motorvermogen | 5.5KW/7.5HP |
| Naam van het product | De compressor van de zuigerlucht |
|---|---|
| Naam | elektrische luchtcompressor |
| Spanning | 220V/380V |
| Luchtcapaciteit | 2.65 m3/min |
| Motorvermogen | 15kw/20pk |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit | 20m3/min |
| Werkdruk | 20 bar |
| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor, mijnbouw schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Toepassing | Mijnbouwproject, waterput |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit van de brandstoftank | 360L |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Koelmethode | Beide Lucht/water Beschikbare Koelen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Waterput, mijnen ontploffen. |
| Motormerk | YUCHAI |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Koelmethode | Beide Lucht/water Beschikbare Koelen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Waterput, mijnen ontploffen. |
| Motormerk | YUCHAI |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Waterput luchtcompressor machine |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |