| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, mijnbouwboorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, boorgatboormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
|---|---|
| Name | Portable Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | 200 m pneumatische tractor gemonteerde waterput boormachine prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogen ((w) | Yunnei 65 kW /Quanchai 76 kW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Productnaam | Draagbare boormachine |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Productnaam | Boorapparaat |
|---|---|
| Naam | boorgate |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | YUCHAI |
| Boringdiepte | 20 m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |