| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Draaitafel zwenkhoek | 360° |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam van het product | Boorrig machine |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Werkdruk (bar) | 0.5-0.7Mpa |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |
| Naam | Boormachine voor waterputten |
|---|---|
| Productnaam | boorinstallatie voor hydraulische waterputten |
| Motor | Yunnei |
| Macht (w) | 73KW |
| Het boren diepte | 260m |