| Productnaam | Kernboormachine, Kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,boorinstallatie voor kernbooringen |
| type | Kernboormachine |
| trefwoord | de omgekeerde installatie van de omloopboring |
| Vermogenstype | Diesel |
| Naam van het product | Pile Driver, Pile Driver Machine, Mini Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische stapelchauffeur, stapelchauffeurequipment, trillingshamer stapelchauffeur |
| Toepassing | Installatie van de beveiligingsrail, bouw van de snelweg, bouw van de ingenieursbasis. |
| Voordelen | Snelle snelheid van de stapel, hoge boorefficiëntie |
| Kenmerken | Hoge prestaties, hydraulische besturing, concurrerende prijs |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Productnaam | heiblokmachine |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge boorefficiëntie, multifunctie, concurrerende prijs |
| Nominaal vermogen1 | 110 kW ((6 cilinder) |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Boordiepte | 30 m |
| Naam van het product | Pile Driver Machine, Pile Driver, Schroef Pile Driver |
|---|---|
| Naam | Hydraulische stapelchauffeur, stapelchauffeursapparatuur |
| Toepassing | Ingenieursonderneming |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Kracht | 73.5KW |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boordiepte | 10M |
| Boringdiameter | 90400mm |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Zonneheiblok |
| Model | SRP536 |
| Rotatiehoek | 360 graden |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | heiblokmachine |
|---|---|
| Naam | Schroefstapelchauffeur, fotovoltaïsche stapelchauffeur |
| Rotatiehoek | 360 graden. |
| Vermogensoort | Diesel |
| Dieselmotorvermogen | 70KW |