| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Toepassing | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.40-0.63 Mpa |
| Sleutelwoord | Airbreaker hamer |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Toepassing | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Sleutelwoord | Airbreaker hamer |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Toepassing | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Sleutelwoord | Airbreaker hamer |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Sollicitatie | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.40-0.63 Mpa |
| Keyword | Airbreaker hamer |
| Productnaam | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| Sollicitatie | mijnbouw, betonsnijden, steenkool, |
| Lange | 580 mm |
| Werkdruk | 0.40-0.63 Mpa |
| Trefwoord | Airbreaker hamer |
| Product name | PDC Diamantenboorstuk Waterboorstuk,pdc boorstuk verkoop |
|---|---|
| Type | Drill bit, diamant pdc bit |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Naam | Olieboorput pdc boorstuk |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |
| Product name | PDC Diamond bit Water well drilling bit,pdc drill bit sale |
|---|---|
| Type | Drill bit, diamant pdc bit |
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Name | oil well drilling PDC drill bit |
| Use | Well Drilling,Ore Mining,oil,Coal Mining / Pcd Impregnated Diamond Exploration PDC Bits |