| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | Diesel |
| Motor power | 264kw |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Productnaam | Industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De compressor van de zuigerlucht |
| Stroombron | Diesel |
| Motorkracht | 18,5 kW/25 pk |
| Luchtlevering | 3.2m3/min |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Stationair |
| Motorvermogen | 239KW |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De Luchtcompressor van de hoge drukschroef |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 154KW |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 162kw |
| Productnaam | de compressoren van de schroeflucht |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |
| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor, mijnbouw schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Stroombron | Diesel |
| Werkdruk | 22 bar |