| Productnaam | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Toepassing | Mijnbouwproject, waterput |
| Motorvermogen | 194kw |
| Capaciteit van de brandstoftank | 360L |
| Naam van het product | Aircompressormachine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Koelmethode | Gecooide met lucht of water |
| Motorvermogen | 194kw |
| Air consumption | 17m³/min |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Steenboormachine |
|---|---|
| naam | Benzine rotsenboormachine |
| Boordiepte | 6m |
| Boringdiameter | 42 mm |
| Toepassing | Mijnbouwproject, boorwerk, bouwwerkzaamheden |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Kleine schroefluchtcompressor |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Kracht | 41 kW |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Kleine schroefluchtcompressor |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Capaciteit van de brandstoftank | 75L |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 110 kW |
| Werkdruk | 10 bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Koelmethode | Beide Lucht/water Beschikbare Koelen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Waterput, mijnen ontploffen. |
| Motormerk | YUCHAI |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Koelmethode | Beide Lucht/water Beschikbare Koelen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Toepassing | Waterput, mijnen ontploffen. |
| Motormerk | YUCHAI |