| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Naam van het product | industriële luchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Gordel aangedreven zuigerluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Toepassing | Airbrush sprayverf, blaasvormmachine/zandblaasmachine, bus, medisch |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Stroombron | Diesel |
| Sollicitatie | Mijnbouwproject, steenkool, erts |
| capaciteit | 5 m³/min-31 m³/min |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Stroombron | Diesel |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Motorvermogen | 221Kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Configuration | Stationary |
| Cooling method | Air or Water Cooled |
| Stroombron | Diesel |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, mijnluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Aircompressormachine |
| Type | Schroef. |
| Stroombron | Diesel |
| Configuratie | Draagbaar |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Pneumatische rotsboor |
| Sleutelwoord | draagbare rotsenboormachine |
| Boringdiameter | 34-56 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |