| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Productnaam | Jack Hammer |
|---|---|
| Naam | Draagbare pneumatische rotsboor |
| Boringdiameter | 34-42 mm |
| Boordiepte | 1-6 m |
| Toepassing | Mijnbouw, boorwerk, metallurgie, steenkool, spoorwegen, vervoer |
| Naam van het product | Pneumatische rotsboor |
|---|---|
| naam | Air Pick Hammer |
| Gemiddelde Luchtconsumptie | ≤ 28 L/S |
| Werkdruk | 0.50-0.63 Mpa |
| Impactfrequentie | ≥ 16 Hz |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Naam van het product | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Smeerstijl | gesmeerd |
| Configuratie | Stationair |
| Type | Schroefluchtcompressor |
| Motorvermogen | 410 kW |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product Name | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Functie | Hoge Boringsefficiency, Concurrerende Prijs |
| Applicatie | Mijnbouw, steengroeve, waterput, bouwwerk, enz. |
| Motorvermogen | 162kw |