| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Boormachine voor waterputten |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 16.2kw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |
| Gewicht | 4500KG |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Gebruik | Erts |
| Boorpijp Dia | 64/76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | De Boringsmachine van het ontploffingsgat |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | het boormateriaal van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Dieselmotor |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Motor | Dieselmotor |