| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsmachine,waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Motor | Dieselmotor |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Naam | De Installatie van de mijnbouwboring |
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Boordiepte | 20 m |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Type | roterende boormachine |
| Motor | Diesel |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 300m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 64mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3M |
| Motor | Yuchai |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |