| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam | DTH-Boringsmachine |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam Boringsmachine | DTH-Boringsmachine |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Macht | 194kw |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Elektrisch |
| Macht (w) | 73.5KW |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| naam | de installatiemachine van de kruippakjedth boring |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boordiameter | 90200mm |
| Het boren diepte | 50m |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 73.5KW |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.5KW |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90-200mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 203-500 mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Vermogen ((w) | 92KW |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 50M |