| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Mobiliteit | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Roterende Torsie (Max. | 5000N.M |
| Liftkracht | 35kn |
| Roterende Torsie (Max.) | 500N.m |
| Kracht | 73.5KW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Type stroom | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 6500 kg |
| Afmetingen (L*B*H) | 6000*2380*2600mm |
| Vermogen (W) | 73.5KW |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Namer | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Naam van het product | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, DTH-boormachine, mijnboormachines |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |