| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Macht (w) | 153KW |
| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 15m |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Motor | Dieselmotor |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Machtstype | Diesel |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Boordiameter | 115150mm |
| naam | Aanhangwagen Opgezette de Boringsinstallatie van de Waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Motor | Dieselmotor |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Machtstype | Diesel |
| Naam | vrachtwagen opgezette de boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, 300m van de Machine/water van de Boorgatboring de boringsinst |
| Toepassing | van de de boringsinstallatie van de waterput mobiele de boringsinstallatie, boringsput |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| MOTOR | Dieselmotor |
| Machtstype | Diesel |
|---|---|
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Macht | 194kw |
| Naam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115150mm |