| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 263kw |
| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power type | Diesel |
| Macht (w) | 85Kw |
| Drilling depth | 300m |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten, boormachine voor waterputten |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | Boormachine voor waterputten |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Type | Roterende boormachine |
| Productnaam | Waterputboring, Crawler waterputboring |
|---|---|
| Naam | Waterputboringsmachine,waterputboringsapparatuur |
| Toepassing | de boringsinstallatie van de waterput, landbouwirrigatieputten |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Type | Roterende boormachine |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |