| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerde DTH-boormachine, crawler-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,Multifunctional |
| Power(w) | 194KW |
| Power type | Diesel |
| Naam | Waterput boremachine,hydraulisch waterputboringsysteem |
|---|---|
| Naam van het product | Voor de verkoop van boorinstallaties voor het boren van waterputten |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, hydraulische besturing, draagbaar |
| Vermogen ((W) | 118 kW |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Draagvermogen | YUCHAI |
| Vermogen ((w) | 78kw |
| Boringdiepte | 10 m |
| Productnaam | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | waterputboringsmachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 70KW |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende boormachine |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Boringdiameter | 90138mm |