| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Boringdiameter | 90300mm |
| Boringdiepte | 50M |
| Motor | Yuchai/Weichai/ |
| Vermogenstype | Diesel |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 176kw |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 168 kW (2200 tpm) |
| Boordiepte | Max.150m |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput, Bronwater Boormateriaal |
| Macht (w) | 73KW |
| Motor | Yuchai |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Power(w) | 132KW |
| Engine | Diesel Power |
| Drilling depth | 600m |
| Naam | Waterputboringsmachine,waterputboringsapparatuur |
|---|---|
| Naam van het product | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Type | Roterende boormachine |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Vermogen ((W) | 118 kW |
| Productnaam | waterputboorapparaat |
|---|---|
| naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Motor | Dieselmotor |
| Vermogenstype | Diesel |
| Vermogen ((w) | 179kw |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 70KW |
| Engine | Yuchai |
| Product name | Water Well Drilling Rig, Water Well Drilling Machine |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power Type | Diesel |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 60KW |