| Productnaam | Roterende boorinstallatie |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| sollicitatie | Technische constructie, paalfundering, schietgatboren, bouwwerkzaamheden, mijnbouwproject |
| Vermogenstype | Diesel |
| Werkdruk | 32 MPa |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterende boormachine |
|---|---|
| Naam | roterende boringsmachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 13m |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| Boordiepte | 20 m |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |
| Liftkracht | 18kN |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Roterende Torsie | 3300N.m |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | dth boringsmachine |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeven, bouwterreinen, bouw van funderingen |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Multifunctioneel Controleren, |
| Boordiameter | 115-178 mm |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Boringdiameter | 1400 mm |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Naam | Roterende paalboorinstallatie |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 153KW |
| Naam van het product | Roterend Boorrig machine |
|---|---|
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogen ((w) | 110 kW |
| Vermogensoort | Diesel |
| Boordiepte | 15 m |