| Product Name | Boorinstallatie/Rupsboorinstallatie |
|---|---|
| naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | roterende boormachine |
| Type stroom | Diesel |
| Vermogen | 316 kW |
| Type | roterende boormachine |
|---|---|
| Stroomtype | Diesel |
| Stroom | 194kw |
| Product name | DTH-boorplatform |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Namer | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Toepassing | Geologische prospectie, coring machine |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorplatform voor boorgaten, kernboorplatform |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 200m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | kernboormachine, kernboormachine |
|---|---|
| Naam | hydraulische kernboormachine, kernboormachine, kernboormachine |
| type | Kernboormachine |
| Boordiepte | 400m |
| Boordiameter | AQ BQ NQ HQ |
| Productnaam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 42 kW |
| Motor | Yunnei Yn27 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |
| Naam van het product | Borststaaf |
|---|---|
| Type machine | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Materiaal | Koolstofstaal, carbide, hoogmanganestaal, S135, R780 |