| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Roteer snelheid | 0-140r/min |
| Het opheffen kracht | 25KN |
| Werkdruk | 0.7-1.8Mpa |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90152mm |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Naam | De Installatie van de de Putboring van het kruippakjewater |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 91KW |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Diameter | 89 mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Diameter | 102 mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Threadtype | Remet / Metzke |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Naam van het product | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Vermogensoort | Diesel |
| Motor | 335 kW |
| Boringdiameter | 138-235 mm |
| Boordiepte | 36m |
| Naam van het product | Geïntegreerd Boormateriaal |
|---|---|
| Naam | Mijnbouwboorplatform,hydraulisch boorplatform,borrelplatform |
| Kracht | 264Kw |
| Vermogensoort | Diesel |
| Voederkracht | 12 KN |