| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerde DTH-boormachine, crawler-boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | Waterput boorinstallatie, boorgat boormachine / waterput boorinstallatie te koop |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Naam | kern boormachine |
| Sollicitatie | De kernmachine, de geologische prospectie, |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boringdiepte | 300500m |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Roterende Torsie | 3300N.m |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 194kw |
| Productnaam Boringsmachine | DTH-Boringsmachine |
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Productnaam | DTH boorinstallatie |
|---|---|
| Type | Roterende boorinstallatie |
| Vermogenstype | Diesel |
| Stroom | 194 kW |
| Boordiepte | Max. 30 m |
| Productnaam | kern boormachine |
|---|---|
| Naam | de boringsinstallatie van de diamantkern |
| Type | Kernboormachine |
| Gebruik | waterput.kernmonster |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |