| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | DTH-de machine van de boringsinstallatie |
|---|---|
| Naam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 194kw |
| Boordiepte | Max.30m |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Boordiameter | 115152mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Boordiameter | 115150mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |
| Productnaam | Boormachine voor waterputten, waterputtenboormachine |
|---|---|
| Naam | waterputboormachine voor vrachtwagens,boormachine met omgekeerde circulatie |
| Vermogen (w) | 132 kW |
| Boordiepte | 400 m-1200 m |
| Boordiameter | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Productnaam | boorstaaf |
|---|---|
| Machinetype | Boorgereedschap |
| Gebruik | Ertsmijnbouw, boorputten, steenkoolmijnbouw, steengroeve, steengroeve/waterputtenmijnbouw |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Applicatie | Marmergroeve, diamantboren, verbonden met steenboor en steenbit, graaflaadcombinaties |
| Productnaam | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Gebruik | Waterput, steenkool, waterput. Kernmonster |
| Naam van het product | kernboormachine,diamanten kernboormachine,hydraulische kernboormachine |
|---|---|
| Naam | Boorinstallatie voor boorgaten,boormachine voor waterputten,multifunctionele hydraulische boorinstal |
| Toepassing | De kernmachine, de geologische prospectie |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draagbare, geologische kernmachine |
| Type | De Installatie van de kernboring |