| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 68KW |
| Power type | Diesel |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Application | water well drilling rig mobile drilling rig,drilling well |
| Engine | Diesel Power |
| Power type | Diesel |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| Kracht | 3KW |
| Naam van het product | dth boringsinstallatie |
|---|---|
| naam | Emmer booreiland |
| Toepassing | Mijnbouwproject, Steenkool, Erts, Waterput |
| Kenmerken | Het hydraulische Controleren, Lichtgewicht Hoge Boringsefficiency |
| De diameter van de boor | 60-80mm |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Productnaam | boorstang, T38 T45 T51 R25 R32 boorpijp draadtypes mijnbouw boorstang prijs |
|---|---|
| Machinetype | Boren gereedschap |
| Type | Boorpijp, boorstaaf |
| Sollicitatie | Steenkoolmijnbouw, Quarry booring, Constructie, Steen booring |
| Threadtype | R22, R25, R28, R32,R32, R38, T38, T45, T51, ST58, T60 |
| Machinetype | Boren gereedschap |
|---|---|
| boor | boor |
| Productnaam | DTH-hamerborrel |
| Knopvorm | Sferisch/Ballistisch/parabolisch/scherp/falt knopen |
| Bit gezicht | Centrumdaling/de Vlakke/convexe/concave/dubbele beetjes van het maatgezicht |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Gewicht | 4500KG |
| Afmeting (l*w*h) | 5500*2050*2200mm |
| Macht (w) | 37KW |
| Roteer snelheid | 0-160r/min |
|---|---|
| Het opheffen kracht | 50KN |
| Rotatie (Maximum) torsie | 5500N.m |
| Werkdruk (bar) | 1.0-2.0Mpa |
| Luchtconsumptie | 11-21m3/min |
| Productnaam Boormachine | Jumbo-boormachine |
|---|---|
| Naam | Ondergrondse Jumbo-boormachine |
| Toepassing | Tunnelboren, rotsboren, mijnbouw |
| Kenmerken | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Het boren diepte | 2.46m |