| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
|---|---|
| Naam | het materiaal van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Naam | Bronwater Boormateriaal |
|---|---|
| Productnaam | De Boringsinstallatie van de waterput |
| Machtstype | diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht (w) | 91KW |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Drilling Rig Machine |
| Power(w) | 73KW |
| Engine | Yunnei |
| Power type | Diesel |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Water Well |
| Naam van het product | hydraulische boorinstallatie voor kernboren |
|---|---|
| Type | Kernboormachine |
| Naam | Kernboormachine |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie, draadloze afstandsbediening |
| Vermogensoort | Diesel |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogensoort | Diesel |
| Vermogen ((w) | 68kw |
| Boordiepte | 200 meter. |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Naam van het product | Boorapparaat voor waterput |
|---|---|
| Naam | Machine voor het boren van waterputten,Crawler waterput boren |
| Vermogen ((w) | 91KW |
| Motor | Yuchai |
| Boringdiameter | 138-325 mm |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor, luchtcompressormachine |
|---|---|
| Naam | Schroefluchtcompressor |
| Nominaal vermogen | 153KW |
| Nominale snelheid | 2000/1400 tpm |
| Olie-gastenkcapaciteit | 30L |
| type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boorpijp Dia | 76mm |
| De Lengte van de boorpijp | 3m |
| Motor | YUCHAI |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |