| Naam van het product | DTH-boorplatform,Crawler-boorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, DTH-boormachine, mijnboormachines |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boormachine,DTH-boormachine |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, boorgatboormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boormachine, boorgatboormachine |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, hydraulische boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, mijnbouwboorplatform |
|---|---|
| Naam | Crawler-boormachine, boorgatboormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Met een vermogen van meer dan 10 W |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | Waterput luchtcompressor machine |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | Schroefluchtcompressor |
|---|---|
| Naam | De Luchtcompressor van de hoge drukschroef |
| Stroombron | Diesel |
| Motorvermogen | 294kw |
| Werkdruk | 25Bar |
| Productnaam | de installatie van de kruippakjeboring |
|---|---|
| Vermogen (W) | 3.7kw |
| Vermogenstype | Diesel |
| Boordiepte | 30 m |
| Boringdiameter | 90-254mm |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |
| Productnaam | Schroef luchtcompressor, luchtcompressor machine |
|---|---|
| Naam | Van de diesel de Compressor Schroeflucht |
| Vermogen | 410 kW |
| Stroombron | Diesel |
| Druk | 21-25bar/21-34bar |