| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boordiameter | 90200mm |
| Het boren diepte | 50m |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 73.5KW |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.5KW |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90-200mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Machtstype | Diesel |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam van het product | Booreiland |
|---|---|
| naam | Jumbo-boormachine |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Toepassing | Tunnels, boorputten, mijnbouwprojecten, bouwwerkzaamheden |
| Het boren diepte | 100m |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Machine type | Drilling Equipment |
| Voordeel | Hoge prestaties, automatisch met staafveranderingssysteem |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing |
| Productnaam | DTH-boorplatform |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Type machine | Boringsapparatuur |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Kenmerken | Hoog boorefficiëntie,hydraulische besturing,hoge prestaties |
| Naam van het product | DTH-boorplatform, |
|---|---|
| Naam | Crawler boormachine,DTH boormachine |
| Type | Roterende boormachine |
| Vermogensoort | Diesel |
| Kracht | 206kw |