| Toepasselijke Industrie | Bouw works , Energie & Mijnbouw |
|---|---|
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Motor | Yuchai |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 206kw |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Naam | hydraulische boringsinstallatie |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Eigenschap | Hoge Boringsefficiency, het Hydraulische Controleren, Concurrerende Prijs |
| Luchtconsumptie | 16m3/min |
| Boordiameter | 115150mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Boordiameter | 115150mm |
| Het boren diepte | 30m |
| Productnaam | Geïntegreerd Boormateriaal |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | diesel |
| Macht (w) | 92KW |
| Het boren diepte | 300M |
| Boordiameter | 140350mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Boordiameter | 90200mm |
| Het boren diepte | 50m |
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.KW |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Macht | 73.5KW |
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Toepassing | Mijnbouw, steengroeve, het gat van de boringsontploffing, mijnbouw en bouw |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel, Elektrisch, Luchtmotor |
| Macht (w) | 73.5KW |
| Het boren diepte | 50m |
| Boordiameter | 90-200mm |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Machtstype | Diesel |
| Motor | Yuchai |
| Macht | 206kw |
| Toepassing | De boorsteengroeve van de Rots Boormijnbouw, het vernietigen gatenboring |
| Type | Roterende Boringsinstallatie |
|---|---|
| Productnaam | dth boringsinstallatie |
| Boordiameter | 115152mm |
| Het boren diepte | Max.30m |
| Motor | Yuchai |